Chat per seks shqipetar dating a porn star priya rai

Justinian I, who assumed the throne of the Byzantine Empire in 527, oversaw a period of Byzantine expansion into former Roman territories, and re-absorbed the area of Kosovo into the empire.He is often referred to by historians as the last “Roman” emperor because Latin was his native tongue and because he was the last emperor to make a serious attempt to reunite the Latin-speaking West with the East.He has doubled the budget, raised salaries, lifted Albanians from the poverty line and done an amazing job on the education system. Sahit MUJA KOSOVO ALBANIANS Illyria , Illirians, Albanians have 5000 years history in Kosovo in Albania. the 20th century BC, and the Iron Age begins in ca. Bronze and Iron Age tombs have been found only in Metohija, and not in Kosovo.

Last four years of his administration he has done an amazing job in fighting crime and corruption, establishing a stable legal system, building infrastructure ,creating an ideal environment for foreign investment in Albania.

Billions of dollars are currently being invested in all sectors. The area of Kosovo in the Neolithic lay within the areal of the Vinca-Turdas culture Western Balkanic black and grey pottery The Bronze Age begins in ca.

Dhe per fund dua te them kadalni shqiptare mos fluturoni me krahe mos ngritni njerez qe nuk e meritoij dhe mos i ulni ata qe ne te vertet e meritoij ..

Shkelni me kembe ne toke o shqiptare se nuk esht kollaij te deportohet atje ku ka deporuar dhe ku esht i madhi pacolli ...

Nuk esht e dreijt te sulmohet biri me i madh i kombit shqipetar behgjet pacolli njeriu qe ka miqe e shok mbreter presiden kryministra biznesmen me te njohur te rruzullit toksor dhe mos i ipet shansi dikujt ta mbroij me argumente konkrete ..

Kurse ne anen tjeter te lejohen shkrime te nivelit me te ulet te qarkulloijn ketu Kesaij i thon allah-shqiptarqe Po lere or` e zoteri po kush je ti te takohet behgjeti pacolli me ty po lere tash mos na jep ligjerata te mykury ketu se nuk jemi ne kalamaij -femi ..Shkrim Nga Patrioti Sahit Muja Albania and Kosovo best places to invest in the world August 12, AMNY Economy and Politics Examiner Sahit Muja Previous Next 28 comments Print Email RSS Subscribe Subscribe Get alerts when there is a new article from the NY Economy and Politics Examiner. Email Address Include other special offers from Terms of Use Insert photo caption or credit her Albania and Kosova, Kosovo is one of the wealthiest lands in natural resources per square mile in the world.With amazing mountains, beaches, lakes, rivers, forests, and rich soil.The Slavic migrations reached the Balkans in the 6th to 7th century.The area was absorbed into the Byzantine empire in the 850s. Share This Behgjet pacolli sipas se drejtes morale nuk do te duhej me hy ne politken e sotme kombtare- sepse ishte kuader titist i kohes SE ISH KOMUNISTVE TE PERBETUAR-- kishte lidhje te ngushta me mahmut bakallin- ne kohen kur un i kam shkruar leter kam dashur te takohem si shqiptar per te vertetuar vet nga afer se sa esht ne gjendje te ndihmoj bashkimin e biznesmenve shqiptar- dhe jasht qdo lloj politke kam dashur te takohem vetem ne disa projekte strategjike ekonomike qe disa i mbaja si ide sekrete te miat personale sepse secili nuk e njihte ekonomin dhe politiken ne at koh dhe idet e gjendjen prandaj deshta te hyj ne nje test me an te pervojave te mia natyrisht duke perdor mjeshtrin dhe artin tim diplomatik- sepse secili e ka nji lloj stili e sjellje te tij nji lloj paraqitje - ne at koh ishun me interes disa projekte por un asnjiher nuk e heqja vemendjen prej kontribututi atdhetar dhe vargjeve - - sa per takimin me behgjetin te cilen deshta ta realizoj para shum vitesh ishte ky qellim - por jo vetem me behgjetin por me shum te tjer biznesmen shqiptar- - ne te cilat kam dashur te mas pulsin ekonomik por ai si dhelper e regjur qe esht me rus e e me serb as nuk u afrua te un sepse e din se me patriot qe kan kurriz nuk mund ta kthej kurrizin e tyre kah te do ai vet- prandaj ai kerkonte vegla lojale- vegla me te cilat ai mund te veproj si te don ai vet- dhe arriti ti blej njerzit ai blen njerz me para duke shfrytzuar mjerimin e njerzve shqiptar -siq blejn te tjeret njerz edhe ky po blen - tregu ma i madh botror sot esht njeriu me te cilin te gjitha llojet e ndermarrjeve- qfare do qofshin ato po sherbehen me ket lloj biznesi sepse tregu ma i interesant esht pervetsimi i njeriut blerja e tij per interesa te caktuara - por un nuk shitem kollaj - sepse nuk ka para as pasuri qe me blen mua dhe vetedijem time te kulluar e te pa luhatuir per gjithqka - sepse un ne mosh shum te re 22 vjeqar ju kam pori njizet mij vetve ne demostrata ne vitin 1981 pra prirja dhe intelegjenca ishin por armiqt e kan bojkotuar familjen ton intelegjente me koh shum para familjeve tjera na kan rrenuar per toke duke na e marr pasurin sepse beogradi ka b plane te hershme edhe para treqind vjete se si ta kolonizoj kosoven deri sa shum shtete te ballkamiot kan fjetur - tregojn se stergjyshim im qysh ne at koh ju tregonte fshtarve qeshtje kombtare e plane politike te shteteve ma von vazhduan xhxhallaret emia babai qe ishin te njohur per talentine tyre ne rrethina pra jemi fis me prirje por te bojkotuar heret - e sa per mua un as nuk shitem as nuk blehem nuk e shes fytyren time as dheune te parve as principet e mia nuk i shes asnjiher e sa per biznesin ekonomik dhe njekohsisht patriotik gjithnji ne sherbim te atdheut un kisha qellime te mdha por pata pun me zemra te vogla e shpirta te vegjel me njerz te pa emocione atdhetare un nuk kisha qellim jo vetem te pacolli por un ushtroja edhe aktivitete patriotike bile ma s e paku e kisha qellimin me hy te pacolli qellimi im ishte qe te perfitoja nje biznes edhe me te tjeret - dhe ksiha per qellim bahskimin e shqiptarve qellimi im ishte te arrij bashkimin e biznesmenve per te marr firmate mdha menjiher ne emnyr te heshtur dhe befasuese - por kur ke pun me njerz te vegjel nuk arrihet gj un isha i intersuar ne disa sektor ku do te ndaheshin me maturi interesat - dhe gjrat deshiroja ti bja heshtur un kisha oferta ne shqiperi qe ne vitin 1992 nga disa njerz aty qe te marr disa zona vet ku do te luaja nje rrol ata me than ma mir ti merr nji atdhetar si ti edhe je dhenderr i joni e kemi nderin q ete kemi ne mesin ton- dhe un fillova pastaj ti hulumtoj njerzt nga te cilet do te arrija te zhvilloja ekonomin dhe atdhetarizmin- dhe ju drejtova shum disa biznesmenve njerz bajat - te cilet nuk duhej te ken pantallona por ushkur sepse per kah burrnia ishin veq me ken gra te liga dhe ishin njerz kot - as nuk ishte hajri i tyre aspak me njerz te till as ne parajs nuk do te shkoja nuk ishin gj tjeter per veq se disa pshurrana te thjesht q e nuk jan lindur per gjra te mdha -por koha dhe fati ju ka pri k,ur kombi lahej ne gjak e lot ata ishin pasuruar pa ju ra kurr nder mend qe ka atdhe por sa u qliru pak atdheu ata ata filluan te qojn hunden perpjet me at thenjen neeeeeeee uuuuuuuuunnnnnnnnnnnn dhe vetem neeeeeeeeee e vetem uuuuuuuuunnnnnnnnnnnnn neeeeeeeeeee unnnnnnnnnn e ne fakt as qe kishte guxuar ta nxjerr kur fjalen atdhe nga goja asnjiher por tash ekan ble patriotizmin dhe perseri ne atdhetrt jemi te fundit njerz qe tadheu me ne as kpucat nuk i fshin sepse i ka atdhtart behgjet pacollat por fati i biznesit ju ka pri se pse si duket jan njerz te dyshimt dhe kan mashtruar e dikush i ka perkrahur ata jan ba biznesmen ne kohen kur kombi shqiptar ishte burgjeve ne gjak e lot e ne fronte e nuk i binte kuj nder mend per lukse pikrisht ata laheshin ne lukse ather mendojn ata se populli shqiptar nuk i dinte kto gjra mendojn ata qe shqiptari esht aq naiv e ha sapunin per djath jo edijm ne se si duhet te jet patrioti atdhetari trimi zemermadhi bujari ata nuk vepruan ne drejtimine duhur sepse nuk ishin burra e as shqiptar dy gram as dy pika gjak shqiptari nuk i kishin por disa po fryhen shum neper media e neper pozicione ju ka ardh dita te reaklamohen per veq rekalmes se tyre tollumbace nuk ka kurgja tjeter mjafton nje therr me ju hy dhe pelcasin - te till njerz mos ta prefshin udhen por popullit shqiptar e shum kuj ja ka shkel rrota bishtin si i thon fjales popullore Se pari shpreh indinjaten time shum te thell per heqjen e shkrimeve te mija nga ketu dhe po ashtu me shqetson fakti i seleksionimit te shkrimeve qe esht ber ..KAQShkrimet u hoqen se ishte shume e keqe ofendimet qe Ju bane nderit te Kombit Behxhet Pacolit, Kijo teme nuk u hape per Bexhetin u Hape per nje Djale te Malsise se Gjakoves i cile eshte shume patriot ka dhene pare UCK ne NY brigades Atlantiku Ka pase Dy vellezer Ne lufte nga Tropoja Aremet e UCK kane hy nga Djemte e Familjes se tije nga Hasi.

Comments are closed.